Вета версія нового сайту
JV Translate

Увага!


Шановні відвідувачі!
Натиснувши на баннер вгорі - ви перейдете до нового сайту коледжу!

Рекомендуємо переглянути
http://dvi.ucoz.ua/ -
сайт викладача Дудки В.І.
http://alyonasotnikova.wix.com/vagon-
сайт викл. Сотнікової А.І.
http://studradakrkti.wix.com/start
- сайт студради коледжу
http://www.mon.gov.ua/ -
Сайт МОН
http://chernuhan-1963.wix.com/economy
Сайт викл. Чорнухи Н.П.
Авторизація
Для доступу до закритих сторінок сайту - авторизуйтесь!Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Студентам

КрКТІ

 

Шановні студенти ІІ курсу!

Згідно наказу МОН курс української мови в цьому році завершується обов'язковою здачею ЗНО з української мови. Також  ви маєте вибрати 2-й іспит ЗНО: математика або історія України та третій іспит: фізика, іноземна, географія, хімія, біологія.

У 2020 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики чи історії України, 3-го предмету на вибір проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2020

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року розпочнеться  у лютому та триватиме до  березня. Унесення змін до реєстраційних даних – з  лютого до  квітня 2020 року.

Пробне зовнішнє оцінювання

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення з процедурою проведення тестування. Участь у пробному тестуванні є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться  з січня 2020 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Вартість складання одного пробного тесту дивіться на офіційному сайті. Дізнатись більше >>>


Порядок підготовки до ЗНО 2020 - читайте на наступній сторінці.

Останнє оновлення (Субота, 08 лютого 2020, 17:37)