Вета версія нового сайту
JV Translate

Увага!


Шановні відвідувачі!
Натиснувши на баннер вгорі - ви перейдете до нового сайту коледжу!

Рекомендуємо переглянути
http://dvi.ucoz.ua/ -
сайт викладача Дудки В.І.
http://alyonasotnikova.wix.com/vagon-
сайт викл. Сотнікової А.І.
http://studradakrkti.wix.com/start
- сайт студради коледжу
http://www.mon.gov.ua/ -
Сайт МОН
http://chernuhan-1963.wix.com/economy
Сайт викл. Чорнухи Н.П.
Авторизація
Для доступу до закритих сторінок сайту - авторизуйтесь!Банер
Цей сайт для мене був:
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Шановні відвідувачі сайту!

Цей інтернет ресурс складається з двох розділів:

основного - відкритого для всіх користувачів, та додаткового - доступного лише зареєстрованим користувачам (для викладачів, студентів, їх батьків та працівників коледжу)!

Якщо вам потрібно відвідати  сторінку директора чи адміністратора сайту, кабінет психолога, чи батьківську сторінку, забігти на хвильку в учительську чи до електронної бібліотеки, подивитися електронний журнал з оцінками чи виховну роботу в коледжі - реєструйтесь, отримайте дозвіл у системного адміністратора - і ви пізнаєте наш сайт до глибини глибин!


Дата заснування: 1878 рік.


Політ через роки

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури - один із найстаріших вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області – заснований у 1878 році, як Технічне залізничне училище. Потреба в такому навчальному закладі пояснювалась попитом на спеціалістів залізничного транспорту (1870 р. - на дільниці Кременчук – Полтава пройшов перший поїзд; 1882 р. – зданий в експлуатацію міст через Дніпро, що з’єднав залізничне сполучення Харкова з Одесою та Миколаєвом).

У далекому 1881 р. відбувся перший випуск, коли повний курс навчання закінчило всього 11 випускників, у 1906 р. Технічне залізничне училище закінчило 35 випускників. За дореволюційний період навчальним закладом було підготовлено 1028 спеціалістів за спеціальністю „Паровозна тяга”.

В 1904 р. було побудовано новий корпус, в якому коледж знаходиться і сьогодні.

За час свого існування навчальний заклад декілька разів змінював свою назву і статус:

Корпус

— 1907 р. – Кременчуцьке технічне залізничне училище перейменовано на Кременчуцький технікум механічної спеціальності;
— 1925-1931 р. – Кременчуцька технічна школа механічної спеціальності;
— 1931 р. – Кременчуцький технікум залізничного транспорту;

— 2014 р. – Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури.

З визволенням Кременчука від німецько-фашистських загарбників вуз повертається до рідного міста і веде підготовку кадрів за двома спеціальностями „Паровозне господарство” і „Вагонне господарство”. В цей час почали готувати спеціалістів на вечірньому відділенні за фахом „Штучні споруди” для Кременчуцького мостобудівного заводу Міністерства шляхів сполучення.

Серед випускників закладу довоєнного та післявоєнного часу Герої Радянського Союзу Ф.І.Марченко, Г.В.Прокопенко, Герої Соціалістичної Праці П.Ф.Кривоніс, В.Г.Комірний, С.М.Приймак, К.І.Даніленко, Н.С.Шаповал. 68 випускників технікуму нагороджені знаком „Почесний залізничник”.

З перших днів створення і до сьогодення коледж був і є технічним залізничним навчальним закладом, пройшовши величезний шлях становлення і вдосконалення.

За час існування педагогічний колектив ДВНЗ КрКТІ підготував більше 18000 висококваліфікованих випускників для залізничного транспорту України.

Коледж сьогодні

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури – сучасний навчальний заклад, де фахову підготовку ведуть 46 кваліфікованих спеціалістів, 3 майстри виробничого навчання, 6 лаборантів, 26 працівників адміністративно-господарчого апарату.

 

Вагон

Лабораторiя

Лабораторiя

 

 

Зараз ДВНЗ КрКТІ готує молодших спеціалістів для потреб залізничного транспорту та промислових підприємств України на базі основної і повної середньої освіти за спеціальністю 273 "Залізничний транспорт":
—“Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу”;
— “Технічне обслуговування і ремонт вагонів”;
— “Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства”.


Вагон

Навчальний заклад в своїй структурі має три відділення і вісім циклових комісій.

Спеціалізація коледжу дозволяє раціонально використовувати сучасну навчально-матеріальну базу з кадровим потенціалом.

 

Кабінет інформатики

Сьогодні коледж – сучасна „кузня” кадрів, формує майбутнє України – тих, кому працювати на залізничному транспорті ХХІ ст.

Останнє оновлення (Середа, 13 жовтня 2021, 16:02)